Hecht 6208

• Dobrý běh motoru
    • Během chodu se rozpadá
    • Neustále se ucpává
    • Výkon neodpovídá

Motor běží bez výkyvů suprově, startuje okamžitě a má slušnou spotřebu. Ale... Během hodiny užívání jsem musel čtyřikrát demontovat krk na vyhazování drtě, který se díky svým rozměrům neustále ucpává. Díky vybracím se uvolňují šrouby na výfuku, který se následně pozvolna rozpadá. Maximální inzerovaná síla větve stroj téměř vždy zastaví.... výkon neodpovídá. Pokud máte malý pětilitrový kanistr bez nalévací hubive, ani se nesnažte pohonné hmoty doplnit. Vzhledem k umístění plnícího otvoru nádrže hned pod vstupním otvorem pro větve nelze doplnit tak aby se palivo nevylilo i oklo. U studeného motoru je to problém, u zahřátého hazard se zdravím. Od značkového stroje za 20 000,- jsem čekal trochu víc než polotovar ve stylu dodělej si sám....

Systém drcení
Samovtahování větví
Typ
drtiče

Benzínový zahradní drtič větví s výkonem 7 HP - drtí větve až do průměru 7 cm

Motorový drtič větví do průměru 70 mm Hecht 6208. Motor o objemu 208 ccm s jmenovitým výkonem 5,2 kW. Hmotnost 56 kg. Drcení pomocí bubnové nožové hlavice.

Motorový zahradní drtič větví Hecht s bubnovou nožovou hlavou. Robustní konstrukce umožní drtit větve až do průměru 7 cm. Hrdlo drtiče díky své poloze umožní snadné vkládání větví, ty jsou automaticky natahovány drtícím systémem. Nůž z ušlechtilé oceli je umístěný na bubnu a otáčí se proti pevnému noži. Drť je následně vyhazována komínem s nastavitelnou klapkou, kterou lze ovládat výšku a vzdálenost odhozu. Snadno tak drtič nastavíte například tak, aby plnil vozík, nebo kolečko. Velká kola s gumovými obručemi ve spojení s madlem usnadní manipulaci se strojem. Díky výkonnému spalovacímu motoru není stroj závislý na elektrické energii.

Technické parametry

Objem motoru (cm3) 208

Jmenovitý výkon podle SAE J1940 5,2 kW

1zákazník doporučuje produkt
3zákazníci nedoporučují produkt

• Stroj slušně běží, dobře startuje, nemá velkou spotřebu
    • Stroj dodán rozmontovaný s výrobní vadou tak, že nešlo ani zatáhnout za startovací šňůru (nůž se hned zasekl o kontrukci stroje). Když jsem ho dal na reklamaci, byla mi vrácena s tím, že nebudou opravovat rozmontovaný stroj, ačkoliv je rozmontovaný dodávaný - zcela v rozporu se zdravým rozumem a zákonem. Nakonec jsem si opravu musel zaplatit, což mě stálo dalších bezmála 1800 Kč, protože se prý jednalo o vadu montáže. Pozor na tyto vykuky - nejprve vás nechají stroj smontovat, aby vám potom mohli říct, že jste montáž neprovedli správně a inkasovat. Hecht už nikdy více.
    • Pokud jde o stroj samotný, vydává obrovský hluk a třese se. Řekl bych, že bude potřeba hodně často kontrolovat dotažení šroubů.

Nedoporučuji hlavně kvůli jednání servisu Hecht - čtěte i další recenze či stížnosti zákazníků na stránkách dTest, i jiných strojů této značky, a uvidíte, že to není ojedinělá zkušenost. Jedná se v podstatě o způsob podnikání této firmy - prodává v Číně nekvalitně montované stroje a potom inkasuje za neuznávání reklamací.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Opravdu stačí 4-5 cm surových větví. Na 7 cm jsem si netroufl, ale je to dobré pro kamna. Masivní čepele a nožový válec. Díval jsem se na dražší typ, ale už jsem neměl důvěru v kotoučový štěpkovač.
    • Poprvé se mi podařilo zablokovat mlecí komoru (kvůli své nezkušenosti jsem ji musel vypustit) a vyjmout vyhazovací padák. Při opětovné montáži se však jeden z otvorů pro závit olízl. Nebylo to špatně uchopitelné. Zlomil se bez použití síly. Pořád ho můžu použít, vyvrtám do něj větší závit. Vyčištění otvoru by nebylo špatné. Od té doby se však ani jednou neucpal. Pochopil jsem rutinu.

Potřeboval jsem štěpkovač větví, který by byl cenově dostupný, ale nepatřil by do kategorie nekvalitních.

• zatím žádné

Velmi dobré, jsem spokojen, může nést 6-7 cm větve, samozřejmě, správně dávkované!

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Výsledný štěpkovač větví se snadno a jednoduše ovládá. Štěpkuje větve určené ke zpracování podle zadané velikosti. Pro snazší odstranění větví, které by mohly uvíznout, navrhuji malou úpravu, kterou jsem provedl na štěpkovači. Nad řezacím nožem jsem v hrdle podavače otevřel okénko pro bezpečné vyjmutí zaseknuté větve z nože. Úpravu zdokumentuji fotografií. S díky Diver

• Zbytečné
      • Nelze jej spustit. Nemůžeme to ani zkusit

Cena

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Dobrý poměr ceny a kvality. Dobrá volba pro hobby použití na zahradě. Zvládne asi 5-6 cm akátových větviček, pokud je dostatečně dávkujete. U vrby nemusíte být s touto tloušťkou opatrní.
      • Upevňovací šroub kola musí být nahrazen dvakrát delším šroubem, než byl původně dodaný.
      • Na konci náboje je příruba, která zaručeně zachytí silně ohnutou větev.
      • Startování motoru je zdlouhavé a náročné. Je pravda, že s takovým strojem jsem dosud neměl zkušenost, ale ve srovnání se sekačkou nebo agregátem je těžkopádnější.

Dobrý poměr ceny a kvality. Byla to nejoptimálnější volba pro použití na malé zahradě.

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
      • Děláte svou práci, pokud máte zdravý rozum a pokud nosíte celoobličejovou masku (vyplivnou vás s třískami a větvičkami.. jako každý jiný drtič.. ).
      • V sadu do 1000 m2 je to velmi dobré.
      • S trochou taktiky to zvládnou i dva lidé s rytmem.. ale nespěchejte, je to cirkus.
      • Nízká hmotnost ve srovnání s jinými drtiči (ale 56 kg stále cítíte, pokud jej chcete zvednout do auta sami).
      • Třísky se dobře třídí (ty nejtěžší zůstávají v blízkosti drtiče a ty lehčí končí někde ve vzdálenosti asi 3 m).
      • Nejdůležitější výhodou je, že nehrozí nebezpečí požáru.
      • Na suché větvičky SALCAM o délce 2,5-3 cm by měla být vložena pouze jedna. Pokud vložíte dvě větve o průměru 2,5-3 cm, motor selže. Zelené větve akátu je bez problémů naseká do průměru 4 cm, nad tento průměr... a opět selže. Zbytek větví, korku, švestky, hrušky, jablka, nakrájejte dobře až na 5 cm. kde.. vše se zdravým rozumem, jeden po druhém a s péčí, že táhne více, než může "žvýkat". Úplně se utopí v suchých rostlinách (říkáte, že vyrábí vlákna na textil), ale doufám, že se mu daří dobře při jejich sekání, když jsou zelenější.. ještě se uvidí.
      • Šrouby trochu rezavé (musel jsem použít vazelínu) , chybějící drážka, rukojeť napínáku řemene... odpadla při používání, nejspíš od vibrací (nikdy se nenašla) , šroubek z výroby se závitem... kladívka (převrtán odstředivkou) , známky oxidace vlivem vlhkosti na plynu a pár dalších drobných součástek kromě toho, ale působí jen esteticky. Malé promáčkliny, kde byl ponechán, a žádná barva (barva, která.. stejně postupně zmizí, protože si nekoupíte skartovačku, abyste si ji nechali jako cetku),
      • Je zde prostor pro zlepšení, pokud jde o odšroubování (pokud nemáte zdravý rozum, abyste dali větve.. odšroubovat a závitové šrouby, jako byste byli mechanik).

Koupil jsem si ho pro účely štípání větví o průměru 2-3 cm. Předpokládal jsem, že drtič, o kterém se píše, že dokáže rozdrtit zelené větvičky o průměru 7 cm... určitě rozdrtí i 2-3 cm suché nebo zelené větvičky. Předpoklad byl správný...

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Rychlý, přesný a výkonný stroj! Ideální volba pro každého, kdo chce efektivně štípat větve!
      • Příručka dodaná se strojem by mohla být přesnější.

Velmi dobrý produkt! Funguje jako sen.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Mobilita , výkon motoru .
      • Není třeba si půjčovat , půjčte si ! !!
      • Ještě jsem nezažil .

Vysadil jsem asi 100 mladých ovocných stromků Jsem přesvědčen, že na jaře bude velkým přínosem. k ošetření ořezaných větví. mnoho lidí z okruhu mých přátel ji používá s uspokojením, a proto jsem pro něj hlasoval.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
      • Odvádí dobrou práci, dobrý motor, snadno se startuje. Můžete s ním jezdit poměrně hodně.
      • Tlačítko hlavního vypínače není dobré, ale ostatní si stěžují, že jim také nebylo dobré. Problémem je také upevnění kola, protože pokud je upevňovací šroub utažen, kolo se utáhne, v opačném případě se uvolní a spadne. Bezpečnostní nouzový spínač je náchylný k rozpojení, ale trochu přípravku na zalepení závitů problém vyřešilo. Unese polovinu stanovené maximální tloušťky větví 7 cm. Vypouštění oleje by mohlo být na dně bloku, takže můžete stále jen odčerpávat unavený olej.

Hromadění zahradního odpadu