Nejnovější recenze ze sekce Zahradní drtiče větví

Gardenius GE5S250

Gardenius GE5S250

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com Veronika

Přidáno: 13. července 2022

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• Produkt pracuje dobře
  • Bezpečný
  • Produkt jsem zakoupila ze byl po opravě boxu na štěpky ale opraven nebyl

Se štěpkovačem jsem spokojená, pracuje krasne a není hlučný jen jedina vada je v tom ze mel byt opravený box na štěpky který se rozbil pri doprave k prvnimu majiteli ale opraveny nebyl. Naštěstí s tim nechodím po módních přehlídkách tak me to nevadí, hlavní je ze udelal co ma udělat. Jo a ten předchozí majitel byl nejakej trol ktery neumí sestavit stroj (vyznacil si kde maji byt srouby, které patřily nekam jinam). Tak to shrnu tak ze az na ten box tak jsem velmi spokojená určitě doporučuji a zvládne to s přehledem sestavit a pracovat s tim i žena

Ověřený zákazník Elektrochram Ověřený zákazník

Přidáno: 9. července 2022

Zakoupeno v Elektrochram

• Rychlý silny

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Michaela

Přidáno: 9. července 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

• Skvělý pomocník - měla jsem si ho pořídit už dříve. Drtí to pěkně, jsem spokojená.

Ověřený zákazník AB COM CZECH Ověřený zákazník

Přidáno: 23. června 2022

Zakoupeno v AB COM CZECH

Velmi výkonný

Přidáno: 22. června 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

fdještě to nemám moc vyzkoušené

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. června 2022

• OK

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Petr

Přidáno: 20. června 2022

• Opravdu žádná.
  • Těžký, špatné vtahování materiálu.

Pokud nemáte s čím porovnávat, tak asi použitelný. Měl jsem 10 let obyčejný drtič Bosch a ten fungoval skvěle. Tento drtič mu nesahá ani "po kotníky". Proto rozhodně nedoporučuji. Vůbec nechápu, jak ve stejné cenové relaci a po deseti letech dalšího vývoje může někdo vyrobit horší produkt.

Riwall Pro RES 3044 ES24A1902092B

Riwall Pro RES 3044 ES24A1902092B

vera.kristanova vera.kristanova

Přidáno: 17. června 2022

• Úvodem: píši recenzi po dvou letech používání a po odhadem tak 20 až 25 hodinách provozu.
  • Zpočátku silný motor - opravdu si poradil i s tlustými větvemi do těch inzerovaných tuším 5 cm a ani se nezpomalil
  • Výsledná štěpka pro naše účely (mulčování kolem jahod, keřů a stromů, na vysypání cestiček) rozměrově perfektní a pravidelná
  • Když jsou větvičky suché, tak to nadrtí i hodně tenké větvičky
  • Po roce a půl praskla plastová stěna nad drtícím válcem, vytvořila se tam kapsa, kam se ihned zasekávaly větve a větvičky, které pak bránily průchodu větví k válci a navíc nešly vůbec vyndat - prostě nepoužitelné (nechápu, jak jiný recenzent, který popisuje podle mě stejný defekt, dává hodnocení 100 % a píše, že je to v pohodě, že se jen musí větve směřovat přímo do válce)
  • V únoru 2022 předáno Datartu k reklamaci, reklamace vyřešena za 2 týdny opravou někde v Jičíně; v průvodním listu byla napsána poznámka "Myslím, že s drtičem nezacházíte slušně" :)
  • Když jsme pak drtič vyzkoušeli, fungoval, plastová stěna hladká, ale bylo mi divné, jak to mohli "opravit" - to museli vyměnit celý nějaký montážní celek
  • A teď to hlavní: drtič měl jiný zvuk, víc řval a hlavně už zdaleka nezvládal v pohodě silnější větve - mám podezření, že při "opravě" vyměnili v podstatě celý vršek za vršek s motorem staršího modelu o výkonu 2500 W (zatímco my kupovali 3500 W)
  • Po cca celkových 2 hodinách chodu po opravě se drtič nějak úplně zadřel, přehřál, měl jiný, hlasitější zvuk - možná jsme ho měli včas rozebrat a nějak namazat, ale když byl "v servisu", tak jsme doufali, že ho tam přece dali do pucu!
  • Záruční lhůta vypršela cca před 3 týdny...

Za 3599,- Kč jsme nadrtili hrubým odhadem tak tunu štěpky, tj. množství štěpky v ceně tak 800,- Kč + doprava? Je fakt, že jsme se zároveň zbavili větví ze zahrady, ale kdybychom je spálili a nechali si přivézt pár tun štěpky, tak by se to pořád vyplatilo víc.
Hlavně byl příšerný ten "servisní zásah", ta "oprava", po níž byl drtič úplně jaksi zmrzačený - jak píšu výše.
Nyní máme drtič Bosch za 9 tisíc z Obi, je celkově lépe řešený, mnohem lépe drtí drobné větve, ale nevtahuje tak dobře jako Riwall a v praxi vezme bez komplikací jen větve tak do 30 mm, v tom byl ten Riwall, který zvládl klacky o tloušťce násady od lopaty, mnohem lepší. Hlavně doufám, že ten Bosch za tu cenu vydrží mnohem déle.
Kdyby ten servis za něco stál, tak by ten Riwall byl docela dobrá volba, ale koupit si něco - při dnešní ceně - za cca 4 500,- Kč a používat to 20 hodin a pak do šrotu? Šílené... Zřejmě hřeší na to, že když to někdo použije dvakrát do roka, tak mu to třeba deset let vydrží a není to tak křiklavě nevýhodné...
Celkový dojem prostě špatný...

Ověřený zákazník Naradi-pro-firmy.cz Pavel

Přidáno: 16. června 2022

Zakoupeno v Naradi-pro-firmy.cz

BOHUŽEL,PRODUKT ZATÍM NEBYL DODÁN

Riwall RES 2545

Riwall RES 2545

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. června 2022

(naposledy upraveno 10. června 2022)

• levný,aby vydržel déle,musel by sekat pouze mokré a tenké vetvičky
  • zasekl se na 2cm suché větvi, poté se spálil převodový řemen - dle popisu stroje, měla zafungovat ochrana proti tomuto - nestalo se.. ,používán 1měsíc

Přidáno: 9. června 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

pouzit zatim jednou,splnil svuj ucel

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Jenda

Přidáno: 6. června 2022

• Výhodné poměr cena výkon
  • Nože se ztupily a nevím kde koupir nové

Dobré, ale je nutno zajistit náhradní díly, konkrétně nože

Fieldmann FZD 4020-E

Scheppach GS 60 5904403901

Ověřený zákazník Elektromarket CZ Kochy

Přidáno: 26. května 2022

Zakoupeno v Elektromarket CZ

• S tímto drtičem jsem spokojený, zkusil jsem ho a splnil moje předpoklady. Kvalitní výrobek. Moc děkuji.

Jsem spokojený s tímto drtičem a můžu vřele doporučit,splnil moje očekávání. Kvalitní zpracování a výkonný pomocník, je s ním radost pracovat. Ještě jednou děkuji.

Ověřený zákazník Doktor Kladivo Ověřený zákazník

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v Doktor Kladivo

• Jednoduché seřízení drtiče nastavením mezery mezi řezacím válcem a protinožem
  • Masivní konstrukce, snadná manipulace
  • Jednoduché odmontování krytu pro vyčištění řezacího válce
  • Dostatečný výkon, přiměřená hlučnost
  • Nedomyšlený zámek koše - špatně se s ním manipuluje a zasekává se (bez zajištěného koše se drtič nespustí)
  • Větve krájí na 3-4 cm kousky, ale syrové větve s houževnatou kůrou "nedokrojí" úplně
  • Větve s průměrem do 4 mm vůbec nemá smysl drtit, jenom je to sežvýká a ucpe se řezací válec

Stroj se skládá ze dvou částí - z motoru a rámu se sběrným košem, které jsou k sobě přichyceny několika šrouby. Lze tedy stroj rozmontovat a motor uložit do koše (velká úspora místa např. na zimní uskladnění), ale doufal jsem, že to půjde i bez použití nářadí.

Rozhodoval jsem se mezi tímto a Bosch AXT 25 D/TC. Vzal bych Bosch - kdyby nestál téměř dvakrát víc.

Přidáno: 23. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Zkušenosti zatím moc nemám,teprve se s ním seznamuji.Výhoda je že je skladný,nezabere moc místa.Ale zdá se mi moc hlučný

Přidáno: 22. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

lituji,že jsem nekoupila se zpětným chodem,když se to zasekne.tak je menší problém

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Oak78

Přidáno: 22. května 2022

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Vše v pořádku. Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 19. května 2022

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Rychlá montáž, stroj není hlučný, dělá co má.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25