Zipper ZI-HAEK4100

TOP 19 v kategorii Zahradní drtiče větví

Zipper ZI-HAEK4100

- *Výkonný benzinový drtič. *Spolehlivě rozřezává všechny suroviny nacházející se v zahradě, jako jsou keře, různé větve nebo jiné rostliny. *Velký trychtýř (152 x 127 mm)...
19 949 Kč

Samovtahování větví
Typ
drtiče

• , zakoupeno v Holzmann-Zipper.cz

• Supr žrout větví za super cenu!
    • Drátěný kryt výfuku se chvěje a povolují se šroubky krytu, drátěný kryt jsem demontoval a je pokoj, ochranný rám(bezpečnostní pojistka násypky) jsem taky odpojil - svádí k opírání při manipulaci s větvemi

Sice chybí český návod, ale při troše fištrónu se složí úplně v pohodě. Testoval jsem ho na tújích a musím říct, že si s nimi poradil super, a nebylo jich zrovna málo! Štěpkoval jsem i broskev a rovněž super.

• Výkon
    • Tloušťka větví
    • Krásné štěpky
    • Bere jehličnany!

Je to makáč! Teď mě mrzí, že jsem tento drtič neobjevila a nezakoupila dřív. Nelze srovnávat s malými drtiči, do kterých musíte na sílu všechno rvát. Bere opravu silné větve, s velkými nálety javorů apod. nemá sebemenší problém. Skvěle bere větve jehličnanů jako např. tújí, úplně exkluzivně bere jalovec! Trochu je problém s členitějšími větvemi např. ořechu, ale s trochou trpělivosti jde všechno :-) A pozor na šroubky, během chodu často mizí, takže dotahovat. Vřele doporučuji, skutečně usnadní práci.

• , zakoupeno v Uni-Nářadí.cz

115 dB
Samovtahování větví
Typ
drtiče

• *Výkonný benzinový drtič.
  • Spolehlivě rozřezává všechny suroviny nacházející se v zahradě, jako jsou keře, různé větve nebo jiné rostliny.
  • Velký trychtýř (152 x 127 mm).
  • Nastavitelný výtokový žlab.
  • Podvozek.

Rozměry balení 570 x 890 x 870 mm

Zdvihový objem 196 cm3

Výkon motoru 4100 W

Přepravní hmotnost 105 kg

Hladina akustického výkonu L PA 115 dB (A)

Třída ochrany

IP20

Typ motoru 1-válcový čtyřtaktní motor

Počet otáček 3600 ot./min.

Celkové rozměry 555 x 850 x 870 mm

Max.průměr drceného materiálu 100 mm

• , zakoupeno v Holzmann-Zipper.cz

• Supr žrout větví za super cenu!

• Výkon
    • Tloušťka větví
    • Krásné štěpky
    • Bere jehličnany!

• , zakoupeno v Uni-Nářadí.cz

• po prvním použití, asi hodina provozu, jsem spokojen
  • , zakoupeno v Holzmann-Zipper.cz

Odskoušen bere cca do 10cm.Škoda že není český návod i kvůli doplňovánì oleje a montáži.